20200327151449.JPG, фото
27 березня 2020, 15:03

На Волині встановили карантинні пости та закликають до самоізоляції. Онлайн-брифінг 27 березня 2020 року

«Безпека кожного волинянина залежить від самосвідомості. Інакше усі заходи, що робить влада, будуть марними», – наголосила заступниця голови облдержадміністрації Тетяна Щербак в ході онлайн-брифінгу, що відбувся сьогодні, 27 березня 2020 року. Також участь в брифінгу взяв начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Ващенюк.

Так, станом на 10.00 год 27 березня на Волині два лабораторно підтверджених випадки інфікування коронавірусом. На щастя, за останню добу нових підтверджень зараження немає.

Щодо детальної інформації про хворих волинян Тетяна Щербак зазначила:

«Є таке поняття, як лікарська таємниця. Відтак, будь-які данні про хворих ми розголошувати не маємо права. Але хочу запевнити, що усі можливі контакти хворих пропрацьовано. Наразі  вони знаходяться на самоізоляції. Хворі волиняни під цілодобовим наглядом медиків».

До слова, при Волинській ОДА працює цілодобовий оперативний штаб та гаряча лінія.

Спікери сьогоднішнього брифінгу вкотре звернулися до волинян з проханням дотримуватися усіх карантинних заходів, які діють на території області.

«Тільки самоізоляція та переривання контактів із будь-ким, хто може бути хворим допоможуть нам зупинити інфікування», – сказав Ігор Степанович.

Заступниця голови ОДА повідомила, що у рамках карантинних заходів та у зв’язку із введенням на всій території країни надзвичайної ситуації, по периметру всієї області облаштовуються карантинні блокпости. На кожному такому пості працює лікар та поліцейський.

Окрім цього, Тетяна Василівна розповіла, що усім українцям, які повертаються  з-за кордону на пунктах пропуску надається пам’ятка та береться підписка про самоізоляцію, записуються усі контактні дані та домашня адреса. Також вони повідомленні про адміністративну відповідальність та перевіряються поліцією.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації