20200327130334.JPG, фото
27 березня 2020, 13:02

Голова Волинської ОДА представив свою команду

Очільник області Юрій Погуляйко завершив формування команди заступників та представив перших голів районних державних адміністрацій.

Під час наради у режимі відеоселекторного зв’язку з представниками райдержадміністрацій та міськими головами очільник області представив новопризначеного першого заступника голови Волинської державної адміністрації Леоніда Кирильчука та трьох голів районних державних адміністрацій. Відтак, головою Горохівської райдержадміністрації призначено Мишленика Сергія Вікторовича,  Любомльської – Оксенчука Ігора Володимировича, а Ківерцівську райдержадміністрацію очолила Гонтар Алла Анатоліївна. 

Разом з тим, голова облдержадміністрації нагадав, що з ним у команді працюють заступники Олександр Троханенко, Тетяна Щербак, Анатолій Костик та Світлана Мишковець.

Юрій Погуляйко доручив посадовцям оперативно включитися в роботу та особливий акцент зробити на реалізації комплексу заходів щодо боротьби з поширенням коронавірусної інфекції.

Голова Волинської обласної ради Ірина Вахович, яка теж була присутня на нараді, привітала керівний склад Волинської обласної адміністрації та побажала їм ефективної злагодженої роботи на благо Волині.

Своєю чергою, народний депутат України В’ячеслав Рубльов привітав усіх з призначеннями та розповів, що багатьох присутніх знає як фахівців своєї справи. Народний обранець зазначив, що, попри те, що вони прийшли на посади у нелегкий для держави час, бажає усім проявити свої професійні досвід і здібності на посадах та виправдати покладені на них сподівання.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації