20191212102326.jpg, фото
12 грудня 2019 року

Новозбудована школа в Осівцях приємно вразила голову ОДА Юрія Погуляйка

Новозбудовану школу в Осівцях Камінь-Каширського району відвідав 11 грудня 2019 року голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко напередоні відкриття. Завітав у навчальний заклад керівник виконавчої гілки влади в області не сам, а з народним депутатом-волинянином Валерієм Стернійчуком.

Сьогодні у новій сучасній школі тривають підготовчі роботи до початку навчального процесу, якого очікували без винятку і дорослі, і діти.

Просторі приміщення, спортивний та актовий зали, навчальні класи, обладнані за сучасними вимогами освітнього процесу – усе це приємно вразило голову облдержадміністрації Юрія Погуляйка, який оглянув не лише навчальні, а й технічні приміщення.

Тож Юрій Михайлович зазначив, що завітає на свято з нагоди відкриття школи, аби розділити радість з учнями, батьками та педагогічним колективом.

Довідково: розпочали будувати об’єкт у 2016-му році у рамках реалізації проектів Державного фонду регіонального розвитку. Потужність – 220 учнівських місць. Так, щорічно на будівництво залучали кошти з ДФРР (основна частка), місцевого бюджету та субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій. Загальна кошторисна вартість – 75 млн 518 тис. грн. У 2019-му з Державного фонду регіонального розвитку на будівництво спрямували 21 млн 190 тис. грн та 2 млн 293 тис. грн з місцевого бюджету як співфінансування.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.