20220908171329.JPG, фото
08 вересня 2022, 17:02

НВК у Вербці: незавершене будівництво та навчальні кімнати в укриттях

Начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко 7 вересня 2022 року разом із головою обласної ради Григорієм Недопадом відвідали навчально-виховний комплекс у с.Вербка Ковельського району.

Зокрема, керівництво області оглянуло незавершені будівельні роботи у навчальному закладі та укриття школи.

Навчально-виховний комплекс у с.Вербка Ковельського району – це сучасна школа з усім необхідним для якісного освітнього процесу та гарний дитячий садочок з яскравими майданчиками, де, якби не напад росії, сьогодні вже завершили б реконструкцію та розпочали повноцінний навчальний процес.

«Впевнений, цього чекали усі: і вчителі, і учні, і батьки. Також чекав і будівельник, котрий сумлінно будував та очікував кошти за виконані роботи із державного бюджету. Адже будівництво та реконструкція навчального закладу відбувалась у рамках програми «Велике будівництво», але війна, на жаль, внесла корективи в усі сфери життя. З початком повномасштабного вторгнення державне фінансування припинилося», - зазначає начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко на сторінці у Фейсбуці.

Тож сьогодні тут нові реалії – будівництво не завершене, хоча фактично будівельна готовність становить 90 %, а робіт виконано на 5 із 7-ми мільйонів гривень. А навчання розпочалося за змішаною формою, в тому числі офлайн, так як є облаштоване укриття.

Як розповіла директорка освітнього закладу Людмила Дрипа, офлайн навчання у школі через день. Укриття має площу 400 км.м, тож повністю вміщає учнів у разі повітряної тривоги. Більше того, там облаштували навчальні кімнати, зону відпочинку та санвузли.

Разом із тим додає, що загалом школа налічує понад 500 учнів і у наявних корпусах стає тіснувато, тож завершення будівництва покращило б ситуацію.

«Тож спільно із керівництвом обласної ради попрацюємо над тим, аби завершити та здати навчальний заклад повністю в експлуатацію. Це місце, де здобуватиме освіту наше майбутнє – діти. Вони заслуговують на краще», - повідомив Юрій Погуляйко.