20220908165443.JPG, фото
08 вересня 2022 року

Юрій Погуляйко: амбулаторії в Згоранах та Смідині потрібно добудувати

Понад 3 мільйони гривень потрібно на завершення будівництва амбулаторій у селах Згорани та Смідин Ковельського району.

В рамках робочої поїздки до Ковельського району начальник обласної військової адміністрації Юрій Погуляйко спільно із головою обласної ради Григорієм Недопадом оглянули амбулаторії та обговорили шляхи дофінансування будівництва медзакладів.

Слід зазначити, що будівництво амбулаторій у Згоранах та Смідині  здійснювалося коштом субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток системи охорони здоров’я у сільській місцевості. З початком повномасштабної війни державне фінансування було зупинене. Наразі будівельна готовність амбулаторій – 95 %.

Забудовник розповів, що у Смідинській амбулаторії потрібно завершити благоустрій території та налагодити систему вентиляції.

У Згоранській амбулаторії залишилися встановити поручні на сходах та підйомник для маломобільних груп населення.

Не зважаючи на те, що амбулаторії не були здані в експлуатацію, у частині облаштованих приміщень лікарі розпочали приймати пацієнтів. Оскільки альтернативи для декількох тисяч місцевих мешканців немає.

«Амбулаторії потрібно добудувати. Разом із представниками органів місцевого самоврядування працюватимемо над пошуком шляхів вирішення цих питань» – наголосив начальник військової адміністрації Юрій Погуляйко.