20210217121205.jpg, фото
17 лютого 2021 року

Один з кращих спортсменів Волині отримав ключі від нової квартири

Спільними зусиллями і коштами обласної та міської влади придбано житло (однокімнатна квартира) для Данила Даниленка, спортсмена легкоатлета з Волині. Ордер та ключі від помешкання сьогодні, 17 лютого 2021 року, вручили голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко, голова обласної ради Григорій Недопад та Луцький міський голова Ігор Поліщук.

Однокіматна квартира в новобудові площею 46 кв. м. придбана в с. Великий Омеляник Луцької міської територіальної громади на виконання Обласної цільової соціальної програми розвитку фізичної культури і спорту на 2017-2023 роки. Кошти на житло були виділені у вигляді субвенції з обласного бюджету Луцькому міському бюджету на умовах співфінансування 50 % на 50 % (260 тис. грн – обласний б бюджет, 260 тис. грн – міський бюджет).

До слова, Данило Даниленко родом з Черкас, де й розпочав займатися спортом, зокрема, грав у футбол і баскетбол. Згодом він навчався та займався спортом у Донецьку, однак, з початком війни на Сході України з Донеччини переїхав на Волинь.

Сьогодні Данило Даниленко гідно захищає честь Волині та України на міжнародній спортивній арені. Майстер спорту міжнародного класу, один з чотирьох кращих спортсменів України у бігу на 400 м та на 400 метрів із бар’єрами, дворазовий чемпіон Європейських ігор з легкої атлетики. Завдяки наполегливій праці та тренуванню має особисті рекорди, а відтак, усі шанси потрапити на Олімпійські ігри.

Слід зазначити, що 10-12 лютого 2021 року в Сумах, разом ще з двома волинськими спортсменами Еріком Кострицею та Євгеном Гуцолом, волиняни здобули переможні місця на Чемпіонаті України з легкої атлетики серед дорослих та молоді. Перемога дала змогу спортсменам представляти Україну та Волинську область на чемпіонаті Європи у місті Торун (Польща), який відбудеться 5-7 березня цього року.

Вручаючи Данилу Даниленку ключі від нового помешкання, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко наголосив: «Дуже приємно вручити Вам ці ключі. Це наша подяка за Вашу велику працю. Нехай в цьому помешканні у Вас завжди буде мир, злагода та добробут. Бажаю професійних успіхів і міцного здоров’я».

У свою чергу, спортсмен подякував представникам обласної та міської влади за високу оцінку його досягнень.

«Зараз непростий час в країні. Пандемія, непроста економічна ситуація і війна на Сході. Нашій країні бракує коштів. Я дуже дякую, що допомогли мені та оцінили мою роботу. Спільними зусиллями знайшли кошти для полегшення мого життя. Я тепер розумію, що моя спортивна кар’єра проходить недарма і своїм прикладом буду показувати приклад молодому поколінню. Обіцяю, скільки вистачить здоров’я, прославляти Луцьк, Волинь та Україну, старатися на Олімпійських іграх, Чемпіонатах світу та Європи для того, щоб Луцьк та Волинь була попереду», –  зазначив Данило Даниленко.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації