20210217123905.JPG, фото
17 лютого 2021 року

У Ковельській лікарні триває реконстукція приймального відділення

Будівельні роботи з реконструкції приймального відділення у Ковельському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні оглянув голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко 16 лютого 2021 року в рамках робочого візиту на Ковельщину.

Реконструкція приймального виділення здійснюється в рамках загальнонаціональної програми «Велике будівництво». На ці роботи з державного бюджету в минулому році виділили 8 млн грн, котрі вже освоєні. Ще понад 16 млн грн у планах дофінансувати Ковельської територіальної громади. Зокрема, на сьогодні, як зазначив голова громади Ігор Чайка, вже передбачили 6 млн грн.

Так, приймальне відділення для зручності й медиків і пацієнтів розширили до 1370 м.кв. Тут облаштують оглядові та консультативні приміщення, процедурно-перев’язувальну кімнату, приміщення з ліжками тимчасового перебування пацієнтів тощо.

У реконструйованому відділенні продумано все до найменших деталей –- розподіл пацієнтів, наявність медичних блоків та заїзди для швидкої. Також приймальне відділення буде обладнане сучасним медичним обладнанням. Для лікарні придбають комп’ютерний томограф, реанімаційне та інше необхідне медобладнання.

Усе планують завершити до початку квітня поточного року.

Оглянувши хід будівництва, голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко відзначив гарну якість виконаних робіт та звернувся до голови Ковельської громади не затягувати із співфінансуванням, аби завершити роботи згідно графіку.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації ОДА.