20190822121329.JPG, фото
22 серпня 2019 року

Олександр Киричук долучився до вшанування пам’яті загиблих правоохоронців

З 1996 року згідно з Указом Президента України щорічно 22 серпня відзначають Всеукраїнський день вшанування пам’яті загиблих правоохоронців, які загинули при виконанні службових обов’язків з охорони громадського порядку, боротьби зі злочинністю та при захисті територіальної цілісності України. В цей день традиційно вшанували пам’ять і загиблих з Волині.

Тимчасово виконуючий обов’язки голови обласної державної адміністрації Олександр Киричук взяв участь в поминальній службі в Свято-Троїцькому кафедральному соборі. Після панахиди очільник виконавчої гілки влади в області разом з сім’ями загиблих, правоохоронцями, духовенством та представниками влади поклав квіти до пам’ятного фотостенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України».

Під час поминальної служби митрополит Луцький та Волинський Михаїл звернувся до присутніх із закликом пам’ятати та вшановувати пам’ять і військовослужбовців, і правоохоронців, і всіх, хто боронив та боронить Закон України, її громадян та територіальну цілісність.

— Пам’ятати – це означає згадувати, молитися про загиблих. Люди, яких ми сьогодні вшановуємо, захищали правопорядок і на Волині, і на Сході України. Вони, не шкодуючи свого життя, захищали наші з вами сім`ї, спокій та мир. В першу чергу, вони слуги закону, заради виконання якого, вони жертвували життями. Вони гідно несли свою службу. Нехай Господь їм дарує свою любов та Царство Небесне, – звернувся до присутніх владика Михаїл.

Варто зазначити, що на сьогоднішній день в головному управлінні національної поліції в області нараховується тринадцять сімей загиблих правоохоронців, в яких виховується вісім неповнолітніх дітей. Окрім того, двох правоохоронцям присвоєно посмертне звання «Почесного громадянина міста Луцька».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.