20190822092116.JPG, фото
22 серпня 2019 року

В обласному центрі Волині стартував Чемпіонат України з легкої атлетики

У Луцьку стартував Чемпіонат України з легкої атлетики. На стадіоні “Авангард” зібралися спортсмени з усіх областей та Криму. Загалом, турнір зібрав близько 350 учасників. У середу, 21 серпня 2019 року, відбулося урочисте відкриття змагань. Долучився до спортивного свята й представник виконавчої гілки влади в регіоні – начальник відділу з питань фізичної культури та спорту облдержадміністрації Ігор Дмитришин.

— Ось уже вкотре Луцьк приймає всеукраїнські легкоатлетичні змагання найвищого рівня. Ми пишаємося тим, що на арені виступають найкращі легкоатлети країни, в тому числі і волиняни: Ірина Климець – метання молота, Данило Даниленко – біг 400 метрів та естафета 4×400 метрів, Євген Гуцол – біг – 400 м, Ерік Костриця – 100 м та інші, – зазначив Ігор Ярославович.

Першого дня легкоатлетичного турніру на луцькому стадіоні “Авангард” спортсмени змагалися у бігу на різні дистанції, стрибках у довжину. Варто зазначити, що змагання триватимуть три дні, а кращі спортсмени отримають путівку на чемпіонат світу, який відбудеться у місті Доха, столиці Катару.

До слова, під час нагородження переможців було відзначено відомих волинських спортсменів та їх тренерів, які вже встигли завоювати славу не лише на вітчизняних теренах, а й за межами України. Зокрема, почесну грамоту облдержадміністрації отримала волинська Валькірія – Ірина Климець. Сьогодні спортсменка метнула молот на дистанцію 71,08 м та виборола золото.

Нагадаємо, дівчина стала кращою у метанні − 71,25 м на цьогорічній Всесвітній Універсіаді у Неаполі. Тренеру Ірини, Роману Черкашину, вручено подяку облдержадміністрації.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.