20181008100540.jpg, фото
08 жовтня 2018 року

Олександр Савченко передав Естафету добра колегам з інших регіонів

Голова Волинської обласної державної адміністрації Олександр Савченко передав колегам з інших областей Естафету добра з пропозицією провести бал за участю дітей та людей з інвалідністю. Такий «Осінній бал 2018» пройшов і на Волині 28 вересня 2018 року.

Зокрема, Олександр Ілліч вважає, що кожен керівник найвищої виконавчої гілки влади в області повинен підтримати ініціативу дружини Президента України Марини Порошенко та залучати дітей з інвалідністю в усі галузі суспільного життя в Україні. За словами голови ОДА, відкриття інклюзивно-ресурсних центрів – це великий прорив для України, який ще більше наближає її до Європи. Але не варто на цьому зупинятися! Кожен керівник області може зробити більше для людей з інвалідністю, аніж того вимагають нормативні документи державних органів влади. Тому Олександр Савченко закликає організувати бали по всій Україні:

- Працюю на Волині вже півроку. І можу впевнено сказати, що найпотужніші почуття пережив, коли дивився як танцювали діти. Це було надзвичайно! Більше 100 дітей та підлітків з інвалідністю виконали полонез та мазурку. А волинські Герої-Кіборги закружляли у вальсі з дівчатами на візках. Без сумніву, такі заходи необхідні. Тому хочу передати цю Естафету добра своїм колегам – головам обласних державних адміністрацій України. Ми робили це вперше. Можливо, у нас були помилки. Нехай Вам вдасться зробити ще краще!

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.