20181008092301.jpg, фото
08 жовтня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня юриста

Красномовний і освічений, розумний і чесний – це портрет ідеального служителя закону. І сьогодні, 8 жовтня, щиро вітаю всіх, хто здобув юридичну освіту та захищає права і свободи громадян із професійним святом – Днем юриста!

Сьогодні немає такої сфери діяльності, державного органу чи підприємства, які б обходилися без консультації юриста. Щодня за порадою та допомогою звертаються тисячі громадян. Саме Ви творите правосуддя і доводите чесність людей, які потребують вашої допомоги.

Ваші фахові знання, професійна майстерність, творчий підхід та інтелектуальний потенціал є запорукою реалізації демократичних реформ в країні та її впевненого поступу вперед.

Тож хочу побажати ніколи не зупинятися на половині шляху, а завжди йти до поставленої мети!

Щиро бажаю Вам професійних успіхів, міцного здоров’я, благополуччя, натхнення та твердої віри в ті високі ідеали, до яких ми прагнемо на шляху утвердження закону та справедливості.

Нехай завжди Ваші професійні зусилля будуть винагороджені повагою і довірою громадян, а Божа ласка, міцне здоров’я, мир та злагода в суспільстві надихають на нові звершення та добрі справи!

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.