20230718155619.JPG, фото
18 липня 2023, 15:56

Польсько-українська співпраця та перспективи відбудови: у Луцьку відбувся форум за участю влади та бізнесу обох держав

Сьогодні, 18 липня 2023 року, у Луцьку відбувся форум щодо українсько-польського співробітництва. Семінар пройшов у рамках проекту CSS WEI «Польський сервіс відбудови України». Його мета – залучення польського бізнесу у процес відновлення нашої держави, допомога підприємцям і місцевому самоврядуванню у пошуку партнерів та потенційних польських інвесторів.

Серед учасників заходу – представники влади та бізнесу обох країн.

З вітальними словами до присутніх звернувся заступник голови ОДА Олександр Троханенко. Він подякував польському уряду, містам та бізнесу за постійну підтримку і допомогу, яку вони надають Волині та Україні загалом.

Також під час заходу виступила державний секретар Міністерства фондів розвитку та регіональної політики, уповноважена уряду Республіки Польща у справах польсько-української співпраці у сфері розвитку Ядвіга Емілевич.

«Відбудова України буде відбуватися не лише на рівні Варшави та Києва, але й на регіональному рівні також. Співпраця з прикордонними регіонами, створення спеціальних економічних зон – це основні напрямки, над якими ми будемо намагатися працювати разом», – зазначила Ядвіга Емілевич.

Опісля учасники семінару окреслили можливості та виклики економічної співпраці між країнами та окреслили уже наявні досягнення у цьому напрямку.