20230718160539.png, фото
18 липня 2023, 16:05

Волинян запрошують до резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях

3 липня запрацювала система створення резерву працівників державних органів для роботи на деокупованих територіях України.

Мета проекту – забезпечення районних, обласних військових адміністрацій, військових адміністрацій населених пунктів, інших державних органів, які утворені або відновили роботу на деокупованих територіях України, персоналом для практичного виконання завдань і функцій держави на цих територіях.

До слова, створення резерву реалізується в рамках експериментального проекту, одним із координаторів якого є Національне агентство України з питань Державної служби (НАДС).

Зокрема, резерв формується в електронній формі з осіб, які виявили бажання працювати в державних органах на деокупованих територіях на посадах державної служби. Зарахування особи до резерву здійснюється на підставі анкети, яку можна заповнити в електронній формі.

Слід зазначити, що пріоритетне право на призначення на посади в державних органах на деокупованих територіях з числа осіб, зарахованих до резерву, мають особи із статусом ветерана війни, набутого в установленому законодавством порядку; внутрішньо переміщені особи; особи, які раніше займали ці посади, а також особи, які мають досвід роботи з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій; особи, стосовно яких встановлено факт позбавлення особистої свободи внаслідок збройної агресії проти України.

Здійснити реєстрацію в системі та заповнити анкету можна за покликанням: https://reserve.nads.gov.ua.

Додаткова інформація про реєстрацію в системі, подання анкети для зарахування до резерву, процедуру працевлаштування, роботу з державними органами на деокупованих територіях є на сайті НАДС за покликання: https://bit.ly/3PGgYnr.