20181102100955.jpg, фото
02 листопада 2018 року

Представниця Посольства Великої Британії в Україні Катерина Давенпорт вражена красою волинського краю

Зустріч голови облдержадміністрації Олександра Савченка з Першим секретарем з політичних питань, керівником відділу політики, економіки та зв`язків з громадськістю Посольства Великої Британії в Україні Катериною Давенпорт відбулася в четвер, 1 листопада 2018 року в стінах облдержадміністрації.

Катерина Давенпорт на Волині вдруге. Їй дуже сподобався Луцький замок, а також, за її словами, вона вражена волинською підприємливістю. Під час зустрічі з Олександром Савченком Перший секретар Посольства Великої Британії в Україні найбільше цікавилася урядовими реформами та політичними настроями в області.

— Дуже цікаво, як проходить реформа децентралізації. Я знаю, що у вас в регіоні дуже активні громадські організації, разом з тим, є великі міграційні ризики, так як область – прикордонна. Мені тут дуже подобається, тому буду шукати можливість приїжджати сюди частіше. Волинь для мене часто асоціюється з інноваційністю та динамічним розвитком, - зауважила Катерина.

Олександр Савченко, своєю чергою, розповів гості про Інвестиційний форум 2018, який пройшов у вересні, про наявність потенційних партнерів з інших держав та про політичну ситуацію в регіоні. 
— Ви представляєте потужну державу, яка щиро вболіває за долю України. Реформи позитивно впливають на розвиток громад, проте це краще видно на місцях. Також я поважаю громадські організації. Вони проводять просвітницьку діяльність. Допомагаємо головам ОТГ навчитися ефективно працювати. Так, вони будуть самостійними, але держава керує обороноздатністю, силовим та соціальним сектор, а тому співпрацю ще потрібно буде налаштувати.

Окрім того, голова облдержадміністрації зауважив, що він уже комплексно перевірив три громади. А нині їх в області є 41.

Також британка зацікавилася потягом Ковель-Хелм, який курсує двічі на день, та може бути хорошим з`єднанням між лондонцями та волинянами.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.