20181102102159.JPG, фото
02 листопада 2018 року

В Любешівській ОТГ запрацював «Інклюзивно-ресурсний центр»

Дванадцятий на Волині та вже третій в ОТГ – у Любешові офіційно відкрили комунальну установу «Інклюзивно-ресурсний центр» Любешівської селищної ради. Урочистий захід відбувся в четвер,  1 листопада 2018 року

Проект ІРЦ втілений в життя в рамках реформи інклюзивної освіти, яку реалізовує Благодійний Фонд Порошенка у співпраці з Міністерством освіти та науки. На відкритті були присутні голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови облдержадміністрації Світлана Мишковець, начальник управління освіти, науки та молоді облдержадміністрації Людмила Плахотна, голова районної державної адміністрації Сергій Фесик, голова районної ради Петро Нагорний, селищний голова Олег Кух, дітки та їхні батьки.

- Діти, які відчувають турботу, підтримку з збоку держави, батьків, педагогів – зовсім по іншому дивляться на світ. Адже такі особливі дітки мають право на щасливе дитинство, нормальний розвиток, бути в центрі нашого суспільства. Те, що зроблено сьогодні – я думаю, буде одним із кращих ресурсних центрів в області. Досвід відкриття центрів підтверджує, що дуже важливо, щоб в таких центрах працювали досвідчені педагоги за покликанням, а не професією. Поки що це нам вдається робити – адже це саме основне що може бути – справжні професіонали, душевні люди, які всіх себе віддають дітям, - привітав присутніх голова облдержадміністрації.

Також Олександр Ілліч подякував районній та місцевій владі, за швидке втілення проекту в життя. Опісля, з вітаннями до присутніх звернувся селищний голова Любешова Олег Кух.

- Діти напевно найменше з усіх присутніх розуміють важливість сьогоднішньої події. Вони це сприймають як належне і так повинно бути. Відкриття ІРЦ найбільше оцінять батьки, які зможуть поспілкуватися та порадитися тут, - зауважив селищний голова. Т

Директорка ІРЦ Тетяна Жилко розповіла, що у закладі працюватиме восьмеро спеціалістів. Наразі вже призначено директора, практичного психолога та вчителя-дефектолога. Центр обладнаний сучасними меблями та реабілітаційним обладнанням, ігровими матеріалами й комп’ютерною технікою.
В ІРЦ проводитимуть індивідуальні та групові заняття для дітей з особливими освітніми потребами. Робота в закладі буде спрямована і на інтелектуальний, і на фізичний розвиток дітей. У коридорі облаштують зону очікування для батьків. Після відкриття інклюзивно-ресурсний центр в змозі обслуговувати всіх дітей з особливими освітніми потребами, які проживають на території району у відповідності до звернень батьків та опікунів.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.