20200611164122.JPG, фото
11 червня 2020 року

Реконструкція амбулаторій за кошти субпроєкту Світового банку: будівельні роботи тривають

Реалізацію проєкту Світового банку щодо реконструкції (капітального ремонту) амбулаторій загальної практики сімейної медицини у Волинській області обговорили на нараді, що відбулася під керівництвом заступниці голови облдержадміністрації Тетяни Щербак 11 червня 2020-го року.

Зокрема, з присутніми на зустрічі представниками будівельних організацій обговорили основні проблемні питання, які необхідно вирішити, адже вже у вересні цього року на Волині завершується реалізацію проєкту.

Нагадаємо, на сьогодні за кошти цільової субвенції здійснюється реконструкція та капітальний ремонт 32-х об’єктів. Розпочали будівельні роботи у 2018-му, і сьогодні багато амбулаторій вже завершено, лишилося лише оформити документацію, аби здати їх в експлуатацію. На решті об’єктів роботи ще тривають.

Тож з будівельниками обговорювали терміни виконання робіт та що потрібно, аби прискорити цей процес. За результатами зустрічі в обласній державній адміністрації вирішили, що відповідні робочі наради проводитимуть що два тижні за участі проектних організації, представників субпроекту Світового банку в області та будівельних організацій.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації