20200611181154.jpeg, фото
11 червня 2020, 18:11

Волинська обласна державна адміністрація вимагає негайного публічного вибачення від депутата обласної ради Кучера В.Г. за образливі висловлювання на адресу заступниці голови ОДА Тетяни Щербак

Зокрема Кучер В.Г. 10 червня 2020-го року на засіданні постійної комісії обласної ради з питань соціального захисту населення, охорони здоров’я, материнства та дитинства озвучив в адресу заступниці голови обласної державної адміністрації Тетяни Василівни Щербак образливі висловлювання, а саме «неадекватна людина, аферистка».

Вважаємо, що депутат своїми діями відкрито принизив честь, гідність та ділову репутацію посадової особи обласної державної адміністрації.

Також такі висловлювання не відповідають вимогам щодо необхідності додержання депутатами обласної ради депутатської етики згідно зі статтею 8 Закону України "Про статус депутатів місцевих рад".

Конституція України визначає, що людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю (стаття 3), та встановлює обов’язок кожного неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей (стаття 68).

Враховуючи викладене вимагаємо негайного публічного вибачення від депутата обласної ради Кучера В.Г. шляхом його розміщення на офіційному сайті обласної ради та засобах масової інформації.

Відповідний лист також надісланий на адресу Волинської обласної ради.