20210720175729.JPG, фото
20 липня 2021 року

Ще на одному спортивному об’єкті «великого будівництва» стартували будівельні роботи

В рамках програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» на базі практики спортивно-оздоровчого комплексу «Гарт» Волинського національного університету імені Лесі Українки, що на березі озера Світязь, розпочалися роботи з будівництва мультифункціонального спортивного комплексу.

«Наразі будівельники працюють готуються до облаштування фундаменту спорткомплексу. Попереду облаштування стін, прокладання комунікацій та монтаж даху. Загалом проєкт передбачає будівництво двох зблокованих прямокутних споруд: одноповерховий спортивний комплекс (44.0х24.0м) та триповерховий господарський комплекс (20.0 х 24.0м)», - повідомляє голова ОДА Юрій Погуляйко на сторінці у Facebook.

Варто наголосити, що новий спорткомплекс буде доступний для людей з інвалідністю та маломобільних груп населення. Зокрема, сходи головного входу та евакуаційні виходи на рівні першого поверху дублюватимуться пандусами.

Загальна кошторисна вартість реалізації проєкту спортивної інфраструктури становить понад 19 мільйонів гривень.  Левова частка коштів, а саме 16 мільйонів 950 тисяч гривень – це кошти ДФРР, решта –  місцевий бюджет.

Голова облдержадміністрації Юрій Погуляйко переконаний, що новий спортивний комплекс на березі озера не тільки надасть можливість проводити на Волині всеукраїнські та міжнародні змагання, а й сприятиме пропаганді здорового способу життя та популяризації різних видів спорту.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдерждміністрації