20210923172305.JPG, фото
23 вересня 2021, 17:22

Щеплення проти COVID-19 отримали 52% освітян Волині

Станом на 23 вересня 2021 року 52% працівників освіти області щепилися проти COVID-19 однією або двома дозами вакцини. Про це повідомила сьогодні під час щотижневого брифінгу начальниця управління освіти й науки облдержадміністрації Людмила Плахотна.

Слід зазначити, що від сьогодні усі регіони України, зокрема й Волинь, перебувають у «жовтій» зоні епіднебезпеки. Відповідно до карантинних заходів, навчальним закладам дозволили працювати в режимі офлайн за умови наявності не менше як 80% щеплених проти COVID-19 працівників.

«Дошкільні заклади та початкові класи працюють незалежно від відсотку вакцинації персоналу, адже дистанційно забезпечити їхню роботу неможливо»,  – зазначила Людмила Плахотна.

Як повідомила начальниця управління освіти й науки ОДА, щоденно спостерігається позитивна тенденція щодо вакцинації від коронавірусної інфекції освітян. Так, 20 та 21 вересня щепилися 471 і 404 осіб відповідно, а 22 вересня вакцинувалися 956 працівників навчальних закладів.

«Звичайно, більшість людей з розумінням віднеслися до ситуації, що склалася. Відтак, станом на сьогодні уже 52% працівників освіти щепилися однією або двома дозами вакцини. Тобто 302 заклади освіти Волині мають показник більше 80% вакцинованих і продовжують працювати у звичному режимі»,  – зауважила Людмила Плахотна.

Окрім того, головна освітянка області назвала територіальні громади, де відвідування уроків безпосередньо у загальноосвітніх навчальних закладах не зупинилося. А саме, продовжили роботу у режимі офлайн 100% шкіл у Доросинівській, Копачівській, Велимченській, Заболоттівській, Луківській,  Поворській, Самарівській та Іваничівській територіальних громадах.

На противагу, вона проінформувала про громади, на територіях яких усі заклади перейшли на дистанційну форму навчання. Так, у зв’язку із недостатньою кількістю щепленого персоналу, навчаються із власних помешкань учні Мар’янівської, Велицької, Головненської, Дубечненської, Любомльської, Рівненської, Шацької та Поромівської територіальних громад.

У решті територіальних громад області на дистанційну форму навчання перейшли частина освітніх закладів.

«Сподіваємося, що ситуація із вакцинацією проти COVID-19 буде вирівнюватися і покращуватися, адже відвідування шкіл учнями і якість освітнього процесу залежить саме від працівників освіти», – сказала під час брифінгу Людмила Плахотна.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації