20190622113144.JPG, фото
22 червня 2019 року

Схиляю голову перед вашими побратимами, які загинули, захищаючи рідну землю, - Іванна Климпуш зустрілася з волинськими військовослужбовцями

Волинську область з робочим візитом відвідала віце-прем’єр-міністерка України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе. Зокрема, вона зустрілася з військовослужбовцями 14-тої окремої механізованої бригади сьогодні, 21 червня 2019 року.
 
— Схиляю голову перед вашими побратимами, які загинули, захищаючи рідну землю. Ваш щоденний професіоналізм і патріотизм виховують нове покоління українців, які по-справжньому розуміють ціну незалежності, ціну, яку доводиться платити, протистоячи російській агресії, – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.
 
За словами Іванни Орестівни, упродовж останніх 5 років вдалося досягнути значного прогресу у реформуванні та розвитку ЗСУ. Йдеться про закупівлю новітніх зразків озброєння, будівництво житлових комплексів для військових, продовження розбудови систем логістичного та медичного забезпечення військ, що своєю чергою суттєво підвищило престиж військової служби.
 
Окрім того, обговорюючи реалії армійської служби, було порушено низку проблемних питань соціального забезпечення військовослужбовців. Зокрема, йшлося про можливість удосконалення системи грошових виплат, юридичну колізію щодо додаткових відпусток для учасників бойових дій в умовах особливого періоду, черги на житло та земельні ділянки для армійців, а також про “паперове навантаження” для військових. Такі питання порушили як командири ОК «Захід» – т.в.о. заступника командувача військ ОК «Захід» з морально-психологічного забезпечення Віталій Челбін, начальник відділу військово-цивільного співробітництва ОК «Захід» Андрій Савчук, так і представник виконавчої гілки влади – заступник голови обласної державної адміністрації Денис П’ятигорець.
 
— Розумію і розділяю ті проблеми, з якими вам доводиться стикатися щодня. На жаль, реформи не робляться одномоментно, процес цей займає певний час і вимагає спільних зусиль усіх гілок влади. Сьогодні ви озвучили цінну, предметну проблематику, яка стане завданнями як для Уряду, так і для парламентарів. Зі свого боку зроблю все можливе, аби наші захисники, повертаючись додому, були впевнені у власному майбутньому, – зазначила Віце-прем'єр-міністерка.
 
В ході візиту усі присутні оглянули територію військової частини А1008, приміщення їдальні, будівництво нових казарм.
 
Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.