20190207105114.JPG, фото
07 лютого 2019 року

Школа в селі Любохини готова на 75%, – голова облдержадміністрації проінспектував будівництво

Будівництво школи у селі Любохини Старовижівського району розпочалося ще в 2011 році. Проте, завдяки коштам з Державного фонду регіонального розвитку у минулому році вдалося здійснити велику частину робіт. Зокрема, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко разом з керівництвом району та керівником підрядної організації Леонідом Стефановичем оглянули будівництво та відзначили особливості нової школи.

Новозбудований навчальний заклад – трьохповерховий, з великими спортивною та актовими залами, зручними санвузлами, просторими класними кімнатами тощо.

— Якщо враховувати те, що депутати обласної ради розподіляють бюджет «на два-три вікна», тобто на ті потреби, які може забезпечити місцеве самоврядування, ті кошти, які надходять з Державного фонду регіонального розвитку – це найкраще, що може бути в напрямку виконання державних функцій по будівництву масштабних об`єктів. Тільки в минулому році нам вдалося виділити на цю школу значну суму – 29 мільйонів, яку будівельники активно освоюють. В цьому році заплановано 26 мільйонів – знову ж таки з ДФРР. Ми повинні в цьому році її завершити, сподіваюся, що навесні це вдасться, – зазначив Олександр Ілліч.

Керівник виконавчої гілки влади в області відзначив, що цього року планують ввести в експлуатацію ще низку об`єктів. Окрім того, ОДА розпочинатиме й нове будівництво. Зокрема, школу у селі Стобихівка.

До слова, загальна кошторисна вартість школи у Любохинах – майже 83 мільйони гривень. Тут і кошти ДФРР, і кошти районного бюджету, і субвенція соціально-економічного розвитку окремих територій, яка направлена на цей об`єкт за ініціативи народного депутата України Степана Івахіва.

Керівник підрядної фірми Леонід Стефанович зауважив, що всі роботи можна завершити вже за два місяці.

— Ступінь готовності досить високий. Майже 80% обладнання вже закуплено. Залишилося пофарбувати підлогу та стіни та облагородити територію. Також ми вже повністю облаштували інженерні мережі: працює каналізація, в школі є вода, тепло та світло, – відзначив Леонід Стефанович.

Будівельник також запросив усіх скептиків, які не вірили у добудову школи так швидко, на відкриття нового навчального закладу, яке, за його прогнозами, відбудеться цього року. Окрім того він відзначив, що неабияк мотивує добудувати школу і контроль голови обласної державної адміністрації Олександра Савченка.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.