20190207145756.jpg, фото
07 лютого 2019 року

В Копачівській ОТГ у 2018 році відремонтували дах дитячого садка

Держава продовжує надавати фінансову підтримку для об’єднаних територіальних громад. Так, у 2018 році Копачівська ОТГ отримала майже 2,5 млн грн субвенції з державного бюджету на формування власної інфраструктури. За рахунок цих коштів вдалося реалізувати 11 інвестпроектів.

Левову частину коштів субвенції спрямували на капітальний ремонт даху Кременецького дошкільного навчального закладу ясла-садок «Берізка», який відвідує майже 70 діток із Кременця, Ужови, Михайлина та м. Рожища. Нині тут функціонує три групи.

Слід зазначити, що дошкільний навчальний заклад розпочав свою роботу ще в 1970 році. Протягом багатьох років покрівля зазнала значних пошкоджень внаслідок дощу, снігу та вітру. Проблема була особливо відчутна в осінньо-зимовий період: подекуди зі стелі капала вода, на стінах утворювалися водяні сліди, стеля та стіни були вкриті грибком. Відтак, на другому поверсі штукатурка поступово обвалювалася невеликими шматками, що становило серйозну загрозу для життя та здоров’я вихованців та працівників закладу.

На сьогодні новою покрівлею повністю перекрито приміщення садка, виконані всі дрібні монтажні роботи. Оновлений дошкільний навчальний заклад радо зустрічає своїх маленьких вихованців. До слова, загальна вартість робіт – 909 тис. 996 грн.

Окрім того, у п’ятьох населених пунктах Копачівської об’єднаної територіальної громади відновили вуличне освітлення за кошти субвенції з державного бюджету на формування інфраструктури. Реконструкцію здійснили в селах Тростянка (вул. Центральна, вул. Нова), Залісці (вул. Центральна, вул. Лесі Українки, вул. Перемоги, вул. Молодіжна), Уляники (вул. Молодіжна, вул. Центральна), Підгірне (вул. Івана Франка, вул. Садова, вул. Лесі Українки) та Ужова (вул. Глинище). Витратили майже 1,1 млн грн.

Поруч із тим, здійснили реконструкцію електроустановок освітлення дороги на вул. Лісовій в с. Башова.

Решту коштів спрямували на капітальний ремонт частини приміщень будинку культури в селі Копачівка, а саме заміну віконних та дверних блоків.

Нагадаємо, що Копачівська ОТГ створена в жовтні 2017 року внаслідок об’єднання 6 сільських рад. Станом на 1 січня 2017 року в громаді проживає 5 тис. 937 осіб.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.