20200619101327.jpg, фото
19 червня 2020 року

Триває «Велике будівництво» волинських доріг

В Іваничівському районі завершено асфальтування 9,5 кілометрів дороги Р-15 Ковель – Володимир-Волинський – Червоноград – Жовква. В рамках програми Президента України «Велике будівництво» на цей відрізок дороги виділено 117 мільйонів 775 тисяч гривень.

На цій ділянці дороги здійснювався поточний середній ремонт. Наразі завершено роботи з відновлення дорожнього покриття автошляху регіонального значення Р-15 на ділянці км 80+000 – км 89+514, що простягається від м. Нововолинська до межі Волинської та Львівської областей.

Верхній шар зі щебенево-мастикової асфальтобетонної суміші на майже 9-кілометровій ділянці було укладено ще на початку червня. Тепер, по завершенню робіт з відновлення деформаційних швів на мостовому переході через річку Західний Буг, що розташований на км 89+294 автошляху Р-15, проведено асфальтування проїзної частини по мосту та підходах до нього.

В результаті маємо майже 10 кілометрів сучасного автошляху, європейських стандартів.  «Велике будівництво» на волинських дорогах триває.

Наразі на цій ділянці тривають роботи з укріплення та планування узбіч. Найближчим часом підрядник ТзОВ «Автомагістраль-Південь» розпочне встановлення бар’єрного огородження та влаштування елементів організації дорожнього руху.

Водіям слід бути обережними на ділянках автодоріг, де проходять ремонтні роботи, дотримуватися швидкісного режиму та правил дорожнього руху.

Інформація підготовлена за матеріалами Служби автомобільних доріг у Волинській області