20191122101743.JPG, фото
22 листопада 2019, 10:04

У Горохові – новий спортивний майданчик для міні-футболу

Новий спортивний майданчик для міні-футболу футболу зі штучним покриттям розміром 42х22 збудували у Горохові за рахунок бюджетної програми «Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України». На свято відкриття, яке відбулося 21 листопада 2019 року, завітав заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось.

- Вітаю вас із відкриттям такого прекрасного стадіону. Бажаю усім здоров’я та успіхів. А найголовніше – успіхів на спортивній ниві. Знаю, що у вас сьогодні з нагоди свята відбудеться мінітурнір, тому нехай переможе сильніший, - сказав Валентин Цьось, вітаючи присутніх.

Знаходиться футбольне поле біля навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІ ст. - гімназія» по вул. Грушевського,5а в м. Горохів». Загальна кошторисна вартість будівництва – 1 млн 499 тис. гривень. Співфінансування  з місцевого бюджету – 750 тис. гривень.

До слова, цьогоріч в області за кошти державної програми Будівництво футбольних полів зі штучним покриттям в регіонах України» збудували 5 спортивних майданчики, які станом на сьогодні вже здані в експлуатацію.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.