20191121164503.JPG, фото
21 листопада 2019 року

«З Україною в серці» – волиняни відзначили День гідності та свободи

21 листопада українці відзначають День гідності та свободи. В усіх регіонах України відбуваються культурно-мистецькі заходи, аби на гідному рівні віддати шану патріотизму, мужності та гідності громадян, які вийшли на Майдан та заявили на увесь світ про бажання жити у розвиненій, європейській Україні.

В обласному центрі цього дня також відбулися пам’ятні заходи. Участь у заходах взяв т.в.о. голови облдержадміністрації Олександр Киричук, голова обласної ради Ірина Вахович, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, учасники Революції Гідності, родини загиблих Героїв Небесної Сотні, волонтери, учасники АТО/ООС, представники військових частин, студентської та учнівської молоді.

На Театральному майдані представники влади та громадськості поклали квіти до пам’ятного стенду «Герої Небесної Сотні – Загинули за Єдність України» та пам’ятника «Волинські Герої Небесної Сотні» на меморіальному комплексі «Вічна Слава».  Потому, увазі присутніх була представлена художня композиція з символічною назвою «З Україною у серці», що проходила у Палаці культури міста Луцька.

Хвилиною мовчання присутні вшанували загиблих волинян–учасників Революції Гідності та військовослужбовців Збройних Сил України.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації