20210703084119.JPG, фото
03 липня 2021 року

У ЛНТУ відсвяткували 55-річчя від дня його створення

2 липня 2021 року Луцький національний технічний університет відсвяткував 55-ту річницю із дня створення. З нагоди ювілею у парковій зоні одного із корпусів вишу відбувся масштабний урочистий захід. За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка, привітати зі святом студентів та викладачів навчального закладу прийшла його заступниця Людмила Тимощук.

До урочистостей також доєдналися голова обласної ради Григорій Недопад, заступник голови облради Григорій Пустовіт, заступниця Луцького міського голови Ірина Чебелюк, Митрополит Луцький і Волинський Михаїл, партнери університету та його випускники.

«Сьогодні дуже визначна подія в житті Волинської області і міста Луцька, адже святкує свій 55-й день народження Луцький національний технічний університет. У його стінах було підготовлено не одне покоління висококваліфікованих фахівців, які працюють у різних сферах, – зазначила Людмила Тимощук. – Щиро зичу вам цікавих ідей, наукових досягнень та вдалих стартапів. Бажаю, не зупинятися і здійснювати усі свої плани, а ми будемо у цьому допомагати».

Також заступниця голови ОДА висловила слова вдячності та вручила Почесні грамоти Волинської облдержадміністрації викладацькому складу вищого навчального закладу. За її словами, саме завдяки їхньому професіоналізму, відповідальності та самовідданій праці вуз є престижним та успішним. 

Відтак, нагороди отримали працівники ЛНТУ. А саме:

– Ірина Вахович – професор, ректор університету;

– Ірина Бандура – доцент кафедри електричної інженерії, кандидат технічних наук;

– Олена Вісин – доцент кафедри цивільної безпеки, кандидат історичних наук;

– Любов Ковальська – завідувач кафедри підприємництва, торгівлі та логістики, доктор економічних наук;

– Мирослава Купира – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кандидат економічних наук;

– Олена Мікуліч – професор кафедри прикладної математики та механіки, доктор технічних наук;

– Анжела Ніколаєва – доцент кафедри фінансів, банківської справи та страхування, кандидат економічних наук;

– Олександр Радченко – доцент кафедри фізичної культури, спорту та здоров'я, кандидат наук з фізичного виховання та спорту;

– Віталій Чудовець – завідувач кафедри обліку і аудиту, кандидат економічних наук.

«Я вдячна всім, хто сьогодні поруч і хто повірив у динамічний рух університету. Насправді, режим його роботи наразі 24/7, – сказала ректорка ЛНТУ Ірина Вахович. – На сьогодні університет реалізує низку проектів. Серед яких, до кінця року ми маємо модернізувати спорткомплекс з басейновою частиною і побудувати стадіон. Я дякую обласній державній адміністрації та обласній раді за співфінансування і за неймовірну підтримку навчального закладу».

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації