20210703083352.jpg, фото
03 липня 2021 року

Волинські поліцейські відзначили професійне свято

Вчора, 2 липня 2021 року, поліцейські Волині відзначили День Національної поліції України. Відтак, у Головному управлінні Національної поліції у Волинській області відбулись урочистості з нагоди професійного свята. За дорученням голови облдержадміністрації Юрія Погуляйка волинських поліцейських привітав та вручив почесні відзнаки заступник очільника області Анатолій Костик. Також на захід завітали голова Волинської обласної ради Григорій Недопад, заступник міського голови Ірина Чебелюк, Митрополит Луцький та Волинський Михаїл.

На початку урочистостей прозвучав Гімн України, опісля учасники заходу хвилиною мовчання вшанували пам'ять поліцейських, які загинули під час виконання службових обов’язків на Сході України.

З професійним святом колег привітав начальник ГУНП у Волинській області Юрій Крошко.

«Сьогодні я дякую кожному поліцейському за ту службу, яку ви несете щодня. Щодня тисячі поліцейських розкривають злочини, охороняють спокій та безпеку громадян, розслідують справи і направляють їх до суду. Щодня поліцейські несуть службу в зоні проведення ООС, і ми всіляко їх там підтримуємо. Щодня сотні працюють в тилу, аби забезпечувати життєдіяльність структурних підрозділів, - багато людей над цим працює, хоч їх і не видно, – зазначив головний поліцейський Волині. – Дякую всім і кожному, для кого служба – це місія, для кого слова «служити і захищати» - це сенс служби. Я пишаюсь тим, що маю честь служити з вами і тими, кого сьогодні тут немає, бо вони несуть службу. Цього року, як ніколи, ви отримали багато нагород – і це заслужено. Успіхів вам, кар’єрного та професійного зростання».

З нагоди Дня Національної поліції України поліцейських привітали також представники обласної влади. 

Зокрема, заступник голови облдержадміністрації Анатолій Костик зазначив, що виклики сьогодення поставили перед правоохоронними органами нові завдання та виклики, з якими вони успішно справляються та забезпечують громадський порядок в регіоні. 

Вітаючи з професійним святом, заступник очільника області також вручив поліцейським та працівникам Національної поліції області відзнаки облдержадміністрації. 

Відтак, за сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків, особистий внесок у зміцнення законності і правопорядку в області та з нагоди Дня Національної поліції України Почесною грамотою обласної державної адміністрації нагороджено Сливку Максима Віталійовича, капітана поліції, начальника сектору агентурно-оперативної роботи відділу кримінальної поліції Ковельського районного управління поліції та Шишоліка Дмитра Віталійовича, капітана поліції, слідчого відділу розслідування особливо тяжких злочинів слідчого управління. 

Подяку голови обласної державної адміністрації оголошено: Сидорчуку Тарасу Ігоровичу, старшому лейтенантові поліції, інспектору взводу № 2 (швидкого реагування) роти поліції особливого призначення, Ткачуку Анатолію Володимировичу, капітанові поліції, начальнику 3-го відділу з проведення спеціальних операцій (штурмового) управління «Корпус оперативно – раптової дії» та Чмилюку Сергію Григоровичу, майорові поліції, начальнику сектору адміністративної практики Ковельського районного управління поліції. 

Окрім того, за особистий внесок у забезпечення охорони громадського порядку і безпеки в області, сумлінну працю, високопрофесійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України оголошено подяку голови обласної державної адміністрації працівникам управління патрульної поліції в області Департаменту патрульної поліції. Зокрема, відзнаки отримали:

- Гонтар Наталія Миколаївна, лейтенант поліції, старший інспектор з рекрутингу відділу кадрового забезпечення;

- Лісінський Олександр Володимирович, капітан поліції, старший інспектор відділу моніторингу та аналітичного забезпечення;

-Молочко Сергій Віталійович, лейтенант поліції, командир роти № 2 батальйону;

- Муравчук Олександр Анатолійович, лейтенант поліції, інспектор роти з обслуговування міста Ковеля; 

Фарамець Володимир Миколайович, лейтенант поліції, інспектор взводу № 2 роти № 3 батальйону.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації