20180907120431.JPG, фото
07 вересня 2018 року

У Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки посвятили у першокурсники новоприбулих студентів

Урочисте дійство відбулося сьогодні, 7 вересня 2018 року, під стінами головного корпусу вишу. На заході були присутні почесні гості: митрополит Луцький та Волинський владика Михаїл, голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, його заступник Світлана Мишковець, ректор навчального закладу Ігор Коцан, проректори, професорсько-викладацький склад, студенти та їх батьки.

Розпочав урочисту частину очільник університету, ректор, професор Ігор Коцан:

- Східноєвропейський університет – один з найкращих в Україні та Європі. Саме тому на його гербі ми написали: наукою переможемо. Тому я бажаю нашим шановним першокурсникам, щоб гарно вчилися та досягали висот у творчості та науці, - промовив Ігор Ярославович.

Після виконання Гімну України привітав новоприбулих студентів і керівник найвищої виконавчої гілки влади в області:

- Я вважаю за високу честь бути присутнім на вашому святі. Здавалося б, навіть я бажав би навчатися в цьому університеті, коли дивлюся на ваші щасливі очі. В той же час я розумію наскільки сьогодні визначна подія в сім`ї кожного новоприбулого студента. Частина життя пройдена, і починається самостійний шлях. Запевняю, шлях обраний правильно. Університет – авторитетний та популярний. Я вірю, що кожен з вас чудово розуміє чим він буде займатися в житті. Бажаю вам гідної перспективи, набути професійних навичок та не втратити свій потенціал. Нехай все вдається!, - резюмував Олександр Ілліч.

Після промов студентів благословив митрополит Луцький та Волинський владика Михаїл. На цьому перша частина заходу завершилася. А студенти вишикувалися колоною та йшли в напрямку спортивного комплексу університету, аби продовжити святкування.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.