20180907113818.JPG, фото
07 вересня 2018 року

На Волині відзначають День працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Концертом, квітами та преміями відзначали свято і волинські газовики – працівники публічного акціонерного товариства «Волиньгаз». Захід відбувся сьогодні, 7 вересня 2018 року. На урочистостях були присутні голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Олександр Пирожик, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, голова правління ПАТ «Волиньгаз» Мирослав Коротя та інші почесні гості.

Так, керівник найвищої виконавчої гілки влади в області зробив екскурс в газову історію України та побажав працівникам галузі гідної оцінки їхньої нелегкої праці:
- Ви забезпечуєте надійне транспортування газу, ви гарантуєте нам поставку. Окрім того, Волинь – серед лідерів у підготовці до опалювального сезону в Україні. І це ваша заслуга, спільно з владою та підприємцями. Я розумію ваші завдання та складності, адже сам декілька років працював у газовій галузі. І тому, я щиро розділяю сьогодні ваші успіхи. Я бачу в залі чудові українські обличчя, бачу в очах оптимізм, що все в Україні буде добре – тож бажаю вам завжди нести у собі вогонь надії на краще, нехай ваша праця буде гідно оцінена, а родини живуть у благополуччі, - побажав Олександр Савченко.

Окрім того, за сумлінну працю, високий професіоналізм, значний особистий внесок у вирішення питань газопостачання і газифікації в області та з нагоди професійного свята - Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості нагороджено працівників публічного акціонерного товариства «Волиньгаз».

Зокрема, почесною грамотою обласної державної адміністрації та премією нагороджено:
Володимира Медляка - слюсаря з експлуатації та ремонту підземних газопроводів 3-го розряду групи експлуатації мереж служби експлуатації системи газопостачання Луцького відділення;
Ольгу Шульгач - контролера газового господарства Володимир-Волинської дільниці відділу обслуговування вузлів обліку газу управління метрології.

Також оголошено подяку голови обласної державної адміністрації та грошову винагороду:
Миколі Думичу - майстрові Нововолинської дільниці Володимир-Волинської відділення аварійно-диспетчерської служби;
Віталію Чайці - водієві автотранспортних засобів Луцького відділення служби автотранспорту.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.