20180914201355.JPG, фото
14 вересня 2018 року

У волинських лісівників – професійне свято

Професійне свято працівників лісового господарства, лісової, деревообробної промисловості України відзначається щорічно у третю неділю вересня. Сьогодні, 14 вересня 2018 року, посадовці привітали й волинських представників галузі. На урочистій нараді були присутні голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, заступник голови обласної ради Роман Карпюк, секретар Луцької міської ради Григорій Пустовіт, голова Волинської обласної організації профспілки працівників лісового господарства Павло Матіюк та представники галузі з районів.

Святковою доповіддю розпочав урочистості очільник обласного управління лісо-мисливського господарства Олександр Кватирко.

  • Дякую усім за роботу! За те, що адекватно сприймаєте свої та наші недоліки. З легкою рукою ви щодня беретеся за непрості завдання. Проте, у нас є багато успіхів: ви вже навчилися йти до людей та обговорювати спільні проблеми. В нелегких умовах господарювання виявляєте терпіння, гнучкість. Наші недоліки кількарічної давності вже стали нашими перевагами серед інших областей України і ми будемо продовжувати розвиватися.

Олександр Михайлович також прозвітував і про економічні показники управління і про соціальну відповідальність структури. Вони не лише дбають про своїх працівників – оздоровлюють їх на Чорному морі та в Шацьку, а також дбають про населення – облаштовують дитячі садочки та зони відпочинку. За це подякував їм і голова облдержадміністрації Олександр Савченко:

  • Мене надихають ваші задоволені та наповнені вірою обличчя. Ваша робота дуже важка, а іноді небезпечна. Я це чудово усвідомлюю. В той же час, вірю в те, що ви отримуєте високу заробітну плату та маєте гідні умови життя. Все інше залежить від вас особисто. Моральний клімат у вашому колективі – оптимістичний. Діти вас теж надихають. Сім`ям бажаю затишку та добра, а від людей – визнання та поваги вашої праці.

Окрім привітань, Указом Президента України від 23 серпня 2018 року № 241 за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток України, вагомі трудові здобутки та з нагоди Дня незалежності України присвоєно почесне звання «Заслужений лісівник України» лісничому Клітицького лісництва державного  підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство» Анатолію Бащуку.

За багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, особистий внесок у розвиток і підвищення ефективності лісогосподарського виробництва в області та з нагоди професійного свята – Дня працівника лісу нагороджено Почесною грамотою обласної державної адміністрації:

Сергія Бубала - лісничого Люб’язівського лісництва державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Любешівагроліс»;

Олександра Грицюка - верстатника цеху переробки деревини державного підприємства «Любомльське лісове господарство»;

Валентина Гузя - майстра лісу Сьомаківського лісництва державного підприємства «Старовижівське лісове господарство»;

В`ячеслава Дейнеку - головного лісничого державного підприємства «Ратнівське лісомисливське господарство»;

Ларису Журавель - провідного інженера з реалізації державного підприємства «Володимир-Волинське лісомисливське господарство»;

Анатолія Зоривчака - тракториста Велико-Обзирського лісництва державного підприємства «Камінь-Каширське лісове господарство»;

Віталія Каращука - директора державного підприємства «Ківерцівське лісове господарство»;

Василя Лаща - водія Залізницького лісництва державного підприємства «Любешівське лісомисливське господарство»;

Сергія Пащука - головного бухгалтера державного підприємства «Спеціалізоване лісогосподарське агропромислове підприємство «Камінь-Каширськагроліс»;

Віталія Півовара - інженера з охорони та захисту лісу І категорії державного підприємства «Горохівське лісомисливське господарство».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.