20180914110456.jpg, фото
15 вересня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня фармацевтичного працівника

Щорічно в третю суботу вересня в Україні відзначають День фармацевта. Це свято доводить наскільки важлива і значуща справа забезпечення людей ліками. Тож щиро вітаю Вас, шановні провізори, фармацевти, науковці, дистриб’ютори, співробітники фармацевтичних виробництв, із професійним святом – Днем фармацевтичного працівника!

Ви обрали таку складну та водночас цікаву професію, щоб турбуватися про найдорожче – людське здоров’я. Адже фармацевтична галузь залишається важливою складовою частиною системи охорони здоров’я: хто краще за фармацевтів знає, які ліки допоможуть впоратися із недугою, вміє їх створити чи правильно зберігати.

Своєю наполегливою працею Ви щодня забезпечуєте населення Волинської області та країни якісними і доступними лікарськими засобами, намагаєтеся йти в ногу зі світовими тенденціями розвитку медицини і виробництва ліків, відповідати сучасним ринковим вимогам.

Переконаний, що Ваша відданість справі, фаховий досвід і глибокі знання й надалі слугуватимуть збереженню здоров’я української нації.

У цей святковий день щиро зичу Вам міцного здоров’я, життєвого оптимізму, щастя, добробуту та родинного благополуччя! Нехай праця на благо людей приносить Вам задоволення та прибуток, а доброзичливість, уважність і професіоналізм сприяють творчому натхненню та новим звершенням!

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.