20200111111929.JPG, фото
11 січня 2020 року

У Волинській області підбили спортивні підсумки 2019-го року

Підведення підсумків спортивного 2019 року та посвята в юні спортсмени відбулися 10 січня цього року в обласній дитячо-юнацькій спортивній школі за участі заступниці голови облдержадміністрації Світлани Мишковець та голови обласної ради Ірини Вахович.

Зокрема, під час заходу кращим спортсменам та тренерам вручили нагороди та відзнаки за високі спортивні результати та вагомий внесок у розвиток спорту в 2019-му році.

І пишатися справді є чим. Минулоріч вихованки ДЮСШ у складі луцької команди «Волинь-Університет-ОДЮСШ» завоювали «бронзові» медалі на чемпіонаті України Суперліга з волейболу серед жінок. А також команда ОДЮСШ Луцьк виборола перше місце на чемпіонаті України «Дитяча ліга» серед дівчат 2004 р.н.

Гордістю спортивної школи стала спортсменка відділення легкої атлетики (метання молота) Климець Ірина, майстер спорту України міжнародного класу, учасниця XXXI Літніх Олімпійських ігор, що відбулися в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія). У 2019 році вона виконала олімпійський норматив на Олімпійські ігри-2020 та стала 5-та на чемпіонаті світу в м. Доха (Катар).

Також жіноча група (Пом’яновська Дарина, Мальчук Олександра, Куніцка Вікторія) здобули «срібло» на чемпіонаті Європи серед дорослих, який проходив 24-27 жовтня 2019 року в м. Холон (Ізраїль).

«Ми пишаємося вами. Ми впевнені, що ви завжди попереду усіх. Дякую, в першу чергу, батькам за те, що вони так піклуються про своїх дітей. Дякую тренерам за жертовну працю. І особлива подяка нашому незмінному керівнику дитячої юнацької спортивної школи Богуславу Андрійовичу Галицькому. Впевнена, що з такими чистими і світлими людьми, як ви – ми переможемо усе. Тому бажаю вам не просто високих спортивних досягнень, а терпіння, любові, кохання, і щоби усе склалося якнайкраще. Дякую вам за вашу роботу. Вперед до перемог», - вітаючи, сказала Світлана Мишковець.

Опісля Світлана Євтихіївна Подяками Волинської обласної державної адміністрації нагородила волинських спортсменів: Пом’яновську Дарину, Мальчук Олександру, Черкашину Катерину та Климець Ірину.

На завершення урочистого дійства відбулася посвята в юні спортсмени найменших вихованців ОДЮСШ.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.