20200111095112.JPG, фото
11 січня 2020 року

«Якщо не готовий працювати по закону, можеш навіть не починати» - Прем'єр-міністр України

Працювати «по білому», або не працювати взагалі – головний сьогоднішній месидж Уряду України на чолі з Олексієм Гончаруком.

- Закон починає працювати! Офіційно! «Білий» бізнес ми захищаємо! - наголосив Прем'єр-міністр під час відеоселекторної наради з головами облдержадміністрацій та силовими стуктурами регіонів, яка відбулась 10 січня ц.р.

Високопосадовець чітко окреслив завдання та проблеми, над якими працюватмуть найближчі місяці - припинення існування "сірого" ринку пального, грального бізнесу, незаконної вирубки лісів та обігу деревини, підпільного видобутку піску та інших корисних копалин. Обговорили актуальний стан справ та подальші дії щодо виконання доручень Президента України Володимира Зеленського стосовно цих завдань.

За словами Олексія Гончарука, він задоволений, як спрацювали силові структури щодо припинення діяльності ігрових закладів – 5300 обєктів закрили, однак зараз відстежується «переродження» цих закладів у караоке. Однак Уряд налаштований рішуче: «Гральні заклади мають зникнути! І замасковані – теж!».

Блокування діяльності автозаправних станцій, які займаються незаконною реалізацією палива, теж має хороші результати.

- На сьогоднішній день пропрацьовано 1399 обєктів по всій Україні, близько 400 ще працює. До кінця місяця потрібно завершити цей процес! - наголосив Прем’єр-міністр України.

Від початку року у Волинській області припинили діяльність 12-ть об’єктів незаконної реалізації пального за результатами перевірок, проведених обласною робочою групи з ліквідації нелегального обігу та нелегальної торгівлі нафтопродуктами. 5 незаконних АЗС виявлено у місті Луцьк, решта – у селі Зимне Володимир-Волинського, с.Низкиничі Іваничівського, с.Вишнів Любомльського, с.Тур та с.Дубечне Ратнівського районів, а також у містах Любомль та Горохів.

Завдяки проведеним профілактичним заходам, частина фізичних та юридичних осіб – суб’єктів господарювання, отримали ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним, адже розуміють, що краще працювати у правовому полі.

Окрім того, на Волині розпочали роботу з протидії нелегальному обігу деревини. 10 січня, на базі Волинської облдержадміністрації, розпорядженнями голови ОДА Юрія Погуляйка, створили робочу групу, яка займатиметься легалізацією роботи лісопильних об’єктів, виявленням та припиненням нелегального обігу деревини на території Волинської області.

Прем'єр-міністр, своєю чергою, анонсував, що з 1го лютого усі закупівлі деревини відбуватимуться через систему Prozorro, на державному рівні розроблять електронну облікову систему деревини.

- Хочу, щоб всі, хто займається будь-якою незаконною діяльністю зрозуміли – при виявленні фактів правопорушень відповідь органів державної влади буде дуже жорсткою, - наголосив голова Волинської облдержадміністрації Юрій Погуляйко. - Держава захищає легальний бізнес! Хочете працювати та заробляти? Будь ласка, реєструйте компанії, отримуйте ліцензії, створюйте легальні робочі місця та сплачуйте податки. Від цього виграють усі!