20220112135401.JPG, фото
12 січня 2022 року

У Волинській ОДА зустрілися із представниками місії ОБСЄ

11 січня 2022 року за дорученням голови ОДА Юрія Погуляйка його заступниця Людмила Тимощук зустрілася із делегацією Львівського представництва Спеціальної моніторингової місії Організації з безпеки та співробітництва в Європі (ОБСЄ) в Україні.

Міжнародні спостерігачі СММ ОБСЄ Дженіфер Лейнглейс та Марк Лам’є приїхали на Волинь, аби ознайомитися із дотриманням прав людини, зокрема прав нацменшин в області.

Окрім того, під час зустрічі сторони обговорили питання гендерної рівності, протидії торгівлі людьми та запобігання домашньому насильству. Заступниця директора департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Гобод підкреслила, що в області щомісяця відбувається засідання регіональної координаційної ради з вищезгаданих питань та здійснюються активні роботи із вирішення соціальних проблем.

«Дякую за можливість зустрітися сьогодні із вами. Ми проводимо зустрічі із представниками облдержадміністрацій, щоб зрозуміти проблеми, з якими ви стикаєтеся та налагодити співпрацю в регіонах», – зазначила Дженіфер Лейнглейс.

Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації