20181102150829.JPG, фото
02 листопада 2018 року

У Затурцівській ОТГ відсьогодні функціонуватиме потужний інклюзивно-ресурсний центр

Заклад створений на базі Затурцівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат «Центр освіти та соціально-педагогічної підтримки», який також є осередком для педагогів, батьків та дітей з особливими освітніми потребами. Центр відкрив свої двері для дітей сьогодні, 2 листопада 2018 року.

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко, який був присутній на відкритті, зауважив, що в ІРЦ надаватиме корекційно-розвиваючі послуги дітям і з прилеглих громад – Торчинської та Смолигівської та сільських рад – Війницької, Озютичівської та Березовичівської.

- Ці діти дійсно особливі. Їх особливість полягає у безмежній щирості, відкритості та доброті. Ми зобов`язані забезпечити їх особливою увагою, опікою та підтримкою, - промовив Олександр Ілліч.

Заклад обладнаний меблями, реабілітаційним обладнанням, дидактичними та ігровими матеріалами. Кабінети центру розміщені на 1 поверсі будівлі, яка облаштована пандусом.

В центрі працюватимуть 8 кваліфікованих фахівців, серед яких два практичних психологи, два вчителі-логопеди, 2 дефектологи, реабілітолог та директор.

До кінця року заплановано відкриття ще шести ІРЦ: в Іваничах, Ратному, Горохові, Луцьку, Нововолинську та Любомлі.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.