20190515112831.jpg, фото
14 травня 2019 року

«Учитель року - 2019»: в області привітали учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу

Свято вшанування талановитих педагогів Волині відбулося сьогодні, 14 травня 2019 року за участі голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Зокрема, під час урочистого дійства вітали учасників обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019».
Щорічний конкурс педагогічної майстерності «Учитель року» – яскрава подія для освітян Волині. Він відкриває нові імена, нові педагогічні ідеї, стає платформою для розвитку нової української школи, є частиною освітньої політики та визначає провідну роль учителя у суспільстві.

Цьогоріч завдяки високому професіоналізму, віртуозному володінню предметом, любові до дітей 36 кращих педагогів області стали учасниками другого (обласного) туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019».

Учасники 24 всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» демонстрували свою фахову майстерність у п’яти номінаціях: «Вчитель інклюзивного класу», «Географія», «Захист Вітчизни», «Основи здоров’я», «Французька мова».

Серед них – вчителі предметів Захист Вітчизни, основи здоров’я, географія, французька мова, вчителі інклюзивного класу та предметів духовно-морального спрямування.

- Ми займаємо перше місце в державі, не дивлячись на те, що Волинь маленька. Ми з вами впевнено йдемо вперед. У нас сьогодні є інклюзивні класи, є переможці та активні учасники конкурсів. Це важливо. У нас є інклюзивно-ресурсні центри, і навіть перші шкільні автобуси, обладнані для дітей з особливими потребами. Ми таки йдемо у Європу. І дуже важливо, щоби діти вас відчували, не просто як до людей зі знаннями, а тягнулися за порадою. Щоби вірили, що ви – найкращі. Поки що так і є. Я в цьому не сумніваюся. Вітаю усіх переможців. Учасникам бажаю перемог в майбутньому. Іншим сил, оптимізму і натхнення, аби брати участь у конкурсах. Ви усі заслуговуєте, аби бути найкращими, - привітав присутніх Олександр Савченко.

Окрім вітальних слів, очільник області нагородив Почесними грамотами та Подяками кращих педагогів.

Зокрема, за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, забезпечення високого рівня освітньої підготовки учнівської молоді та зайняте І місце у ІІ (обласному) турі всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» Почесною грамотою Волинської обласної державної адміністрації нагородили:

– Кропивник Ольгу Вікторівну, вчителя основ здоров’я опорного закладу навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» селища міського типу Шацьк Шацької селищної ради;

– Наумчук Ірину Володимирівну, вчителя французької мови комунального закладу «Луцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Луцької міської ради».

За вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, забезпечення високого рівня освітньої підготовки фіналіста ІІІ заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Географія» Почесну грамоту отримала Григор’єва Наталія Володимирівна, завідувач відділу природничих дисциплін Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Подяку голови Волинської обласної державної адміністрації оголосили Корнейку Миколі Миколайовичу, методисту відділу виховної роботи Волинського інституту післядипломної педагогічної освіти за вагомий особистий внесок у розвиток національної освіти, забезпечення високого рівня освітньої підготовки фіналіста ІІІ заключного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» у номінації «Захист Вітчизни».

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.