20210302123152.jpg, фото
02 березня 2021 року

Україна отримала офіційне іномовне Інтернет-представництво – вебсайт Ukraine.ua

В України з’явився офіційний веб-сайт Ukraine.ua. У січні Україна отримала офіційне іномовне Інтернет-представництво – вебсайт Ukraine.ua. Новий цифровий портал був створений зусиллями Міністерства закордонних справ України та Українського інституту. Також до проєкту долучилися понад 30 міжнародних та закордонних партнерів.

Ця ініціатива – важлива складова державної політики у сфері формування іміджу та позитивного сприйняття України серед іноземних громадян.

Основна мета новоствореного офіційного ресурсу – показати світові справжню Україну: креативну, динамічну, інноваційну. Країну різноманіття та чарівної природи. Країну свободи та гідності. Країну, у якій тисячолітня історія та культура доповнені амбітним баченням майбутнього.

Це онлайн-портал про Україну, яка надихає та вражає. Тут кожен, перебуваючи на будь-якому континенті, може познайомитися з Україною і прийняти рішення приїхати сюди вчитися, інвестувати чи подорожувати.

На Ukraine.ua можна знайти безліч неймовірних історій, а в офіційному фотобанку на сайті – сотні якісних зображень України, її природи, культурної спадщини, традицій, талановитих людей. Мільйони людей по всьому світу тепер зможуть познайомитись з Україною ближче.

Слід зазначити, що зараз вебсайт має англомовну версію, протягом першого півріччя будуть додані також інші мови, зокрема німецька, французька, іспанська, китайська, арабська.

На сайті використано візуальний стиль бренду України Ukraine NOW.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації