20211108165216.JPG, фото
08 листопада 2021, 16:51

В області перевірятимуть заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог

Відсьогодні на Волині дві робочі групи перевірятимуть заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог. Про це 8 листопада 2021 року під час брифінгу повідомила заступниця голови облдержадміністрації Людмила Тимощук.

«На території Волинської області створені дві робочі групи за участі поліції, Держпродспоживслужби, обласного центру контролю та профілактики хвороб та представників ОДА, – зазначила Людмила Тимощук. – Вони перевірятимуть заклади масового перебування людей на дотримання протиепідемічних вимог під час червоного рівня епіднебезпеки. Зокрема, носіння масок, дотримання дистанції та наявність у персоналу та відвідувачів сертифіката про повний курс вакцинації проти COVID-19».

За словами заступниці очільника області, такі перевірки будуть щоденні.

Нагадаємо, що відсьогодні на території Волинської області встановлений червоний рівень епіднебезпеки. Таким чином відповідно до карантинних обмежень цього рівня забороняється:

 – перебування на територіях загального користування без надітих засобів індивідувального захисту,

– прийом відвідувачів у закладаз громадського харчування,

– прийом відвідувачів у ТРЦ, розважальних закладах, закладах торгівлі та побутового обслуговування,

– прийом відвідувачів закладами культури (крім історико-культурних заповідників),

– проведення масових заходів (крім автоконцертів, автокінотеатрів, виробництва аудіовізуальних творів),

– робота закладів громадського харчування в готелях з 11-ї години до 6-ї години наступної доби (крім надання послуг із харчування у готельному номері),

– діяльність ринків (крім продовольчих),

– відвідування закладів освіти (крім дошкільних, спеціальних закладів та 1-4 класів закладів загальної середньої освіти,

– робота підвісних канатних доріг.

ВАЖЛИВО: зазначені заборони не застосовуються, якщо 100 % працівників та відвідувачів мають «зелений» COVID-сертифікат (про повний курс вакцинації проти COVID-19), цифровий сертифікат про негативний результат тесту на коронавірус чи про одужання.

 Управління інформаційної та внутрішньої політики облдержадміністрації