20190417092005.jpg, фото
16 квітня 2019 року

В області продовжують роботу транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україні»

Продовжувати співпрацю для обміну досвідом вирішили під час зустрічі голова облдержадміністрації Олександр Савченко і делегація Люблінського воєводства на чолі із членом правління Люблінського воєводства, Маршалківської адміністрації в Любліні Здзіславом Шведом. Відбулася зустріч сьогодні, 16 квітня 2019 року, у стінах адміністрації.

Прибула делегація на Волинь для участі в засіданні Керуючого комітету проекту транскордонного співробітництва «Розширення провінційної дороги № 812 на ділянці Королувка-Влодава», що відбулося учора, 15 квітня 2019 р. Саме там закордонні гості поспілкувалися із представниками найвищого органу виконавчої влади Волині обговорили реалізацію ряду спільних проектів та окреслили подальшу співпрацю.

До складу делегації Люблінського воєводства увійшли член Правління Люблінського воєводства Здзіслав Швед, Маршалківська адміністрація в Любліні, директор адміністрації регіональних доріг у Любліні Павел Шумера та координатор проекту з адміністрації регіональних доріг у Любліні Анна Марія Ососінська.

З української сторони участь у заході взяли заступник голови облдержадміністрації Валентин Цьось, керівник патронатної служби апарату облдержадміністрації Валерій Криворог, директор департаменту економіки та європейської інтеграції облдержадміністрації Ігор Чуліпа, а також заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Довгополюк.

Так, Здзіслав Швед відзначив важливість впровадження проекту з розширення провінційної дороги № 812 на ділянці Королувка-Влодава, оскільки розвиток транскордонної дорожньої інфраструктури матиме позитивний вплив на налагодження співпраці між сусідніми країнами.

А координатор проекту Анна Марія Ососінська представила результати внутрішнього моніторингу та оцінки проекту, загальний план робіт, включно з планами на найближчі 3 місяці його впровадження, розповіла про заходи з візуалізації, презентувала огляд загального бюджету.

Своєю чергою, заступник директора департаменту регіонального розвитку та житлово-комунального господарства облдержадміністрації Віктор Довгополюк зупинився на ремонті та утриманні доріг у Волинській області, зокрема відзначив ремонт Світязької набережної та заходи з покращення прикордонної інфраструктури.

Нині, на зустрічі із головою облдержадміністрації Олександром Савченком учасники делегації подякували за плідну співпрацю та висловили сподівання на її продовження у майбутньому. Тож очільник області запевнив, що робота у цьому напрямку продовжуватиметься й надалі, адже пріоритетом для області є розвиток туризму.

- Обласна державна адміністрація зацікавлена у презентації Люблінськими партнерами проміжних результатів проекту «Розширення провінційної дороги № 812 на ділянці Королувка-Влодава», який реалізується в рамках Програми транскордонного співробітництва «Польща-Білорусь-Україна», позаяк саме ми є партнерами зазначеного проекту.

Відділ інформаційної політики облдержадміністрації.