20190417095523.jpg, фото
17 квітня 2019 року

Вітання Олександра Савченка з нагоди Дня працівника пожежної охорони

У день професійного свята хочу привітати працівників мужньої та самовідданої професії – пожежників! Ви не раз доводили безмежну відданість своїй справі, що завжди знаходилась на межі ризику. Ви завжди проявляли готовність прийти на допомогу кожному з нас. І як результат вашого професіоналізму – попередження і приборкання вогняної стихії, врятовані людські життя, збережені матеріальні й культурні цінності.

Аби відвернути неминучу трагедію, професіонали-пожежники не вагаючись кидаються у вогонь. За свій героїзм і відвагу ви здобули  глибоку повагу і шану жителів області. А тисячі успішно ліквідованих пожеж і врятованих із вогню людей – це, мабуть, найкраще підтвердження благородності вашої професії.

Висловлюю вам глибоку вдячність за мужність, вірність обов'язку та бойову готовність у будь-який час до боротьби з великою бідою. Переконаний, що таких професіоналів як ви, потребує кожна галузь нашої держави.

Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, особистого щастя, в домівках – сімейного затишку, а в душі – спокою, добра й злагоди. Хай ваші серця завжди зігріває тепло людської подяки за підтримку та професійну допомогу у складних життєвих ситуаціях.

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.