20180907163925.jpg, фото
08 вересня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Шановні спортсмени, тренери, ветерани спорту, фахівці та прихильники здорового способу життя! Щиро вітаю Вас зі святом здоров’я, краси, сили та мужності – Днем фізичної культури і спорту України.

Це свято мільйонів українців: як переможців та призерів на спортивних аренах світу, так і шанувальників здорового та активного способу життя. Це свято не має обмежень ні за віком, ні за статтю – воно для всіх, хто причетний та небайдужий до фізичної культури і спорту.

Почуття гордості сповнюють наші серця за видатні досягнення спортсменів України на міжнародних аренах. Серед цих досягнень вагома частка спортсменів Волині, які піднімають авторитет України у світі. І особливо приємно усвідомлювати, що представники молодого покоління все більше і більше захоплюються активними заняттям спортом! 

Тож бажаю всім працівникам сфери фізичної культури і спорту, спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я і краси олімпійського довголіття, спортивних та життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях, постійного зростання фізичних та духовних можливостей.

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.