20180907164624.jpg, фото
09 вересня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні робітники, інженери, техніки і службовці, керівники підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості! Щиро вітаю Вас із професійним святом, яке щорічно відзначають в другу неділю вересня!

Це, безперечно, визначний день для кожного, хто присвятив себе нелегкій, але дуже потрібній країні справі. В той же час, для кожного українця, в чию оселю подається газ і тепло. Так, лише на рівень газифікації становить 67,5%. А загалом в області природним газом користується понад 236 тисяч сімей волинян, 184 промислових та більше 4 тисяч комунально-побутових підприємств.

Розумію всю складність поставлених завдань, адже сам декілька років працював у газовій галузі. Тому низький уклін і найщиріші слова вдячності всім працівникам галузі за відданість своїй професії і звитяжну працю.

У цей святковий день зичу Вам завжди нести у собі вогонь надії на краще. Нехай ваша праця буде гідно оцінена, нових здобутків та перемог, міцного здоров’я, щастя, родинного благополуччя! Добра Вам, життєдайної енергії, земних щедрот і успіхів на професійній ниві!

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.