20180831102112.jpg, фото
02 вересня 2018 року

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня підприємця

Шановні волиняни! Уже традиційно у першу неділю вересня, згідно з Указом Президента України, у нашій державі відзначають День підприємця. Тож щиро вітаю всіх ініціативних, енергійних і соціально відповідальних людей, які своєю працею й активною позицією прагнуть досягти значущих економічних і суспільних результатів.

Приватне підприємництво є важливим чинником економічного розвитку держави та зростання добробуту її громадян. Без діяльності підприємців взагалі важко уявити собі існування нашого суспільства. Саме від успішного розвитку малого й середнього бізнесу, а також діяльності крупних компаній та збільшення у результаті надходжень до державного бюджету залежить якість здійснення економічних реформ в Україні та зміцнення національної економіки.

Висловлюю глибоку вдячність кожному з Вас за те, що у не простих умовах сьогодення своєю наполегливою працею, активною громадською позицією забезпечуєте добробут не тільки власних родин, але і створюєте нові робочі місця, наповнюєте державний бюджет, запроваджуєте інновації, сприяєте процвітанню рідного краю.

У день вашого професійного свята прийміть найщиріші побажання успіхів у бізнесі. Нехай усі ваші ділові починання закінчуються лише успіхом, а особисте життя рясніє щастям і радістю. Нехай ділові партнери завжди будуть надійними, обсяги виробництва товарів і послуг збільшуються, а капітал примножується. Міцного здоров’я, оптимізму, добра й благополуччя вам і вашим родинам, втілення нових бізнес-проектів.

З повагою голова облдержадміністрації Олександр Савченко.