20180831101330.jpg, фото
01 вересня 2018 року

Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня знань

Шановні волиняни! Сьогодні, 1 вересня, відлуння першого дзвінка знову кличе до шкільної оселі всіх учнів та студентів, педагогів та батьків. Тож щиро вітаю всіх із Днем знань.

Саме сьогодні для більше, ніж 15 тисяч юних волинян, котрі вперше переступлять шкільний поріг, відкривається світ цікавих та корисних знань, вир неповторних подій та вражень. Приємно, що навчатимуться вони за новими стандартами, які впроваджує Нова українська школа. Упевнений, що зерна науки дадуть добрі сходи зростуть у ваших юних душах урожаєм мудрості та натхнення.

Любі першокурсники! Наче вчора лунав ваш останній дзвінок, ви кружляли в прощальному вальсі. Нині ж ви обрали собі професію та впевнено йдете до її здобуття. Тож зичу не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою високі завдання та впевнено йти до нових звершень.

Разом із тим, бажаю усім школярам та студентам отримати нові корисні знання, зустріти нових і надійних друзів та досягти омріяної мети. Розвивайте свій інтелект, зростайте духовно, продовжуйте кращі традиції наших славних земляків, цінуйте своїх батьків та учителів.

Найщиріші слова подяки усім вчителям, викладачам, вихователям, які щедро діляться своїми знаннями, виховують справжніх патріотів нашої держави. Їх мудрість залишиться із вихованцями на все життя.

Шановні батьки! Будьте завжди поруч зі своїми дітьми, підтримуйте, допомагайте та направляйте їх. І нехай гордість за дітей переповнює!

У цей погожий осінній день пригадую слова відомого українського педагога Василя Сухомлинського, який казав: «Школа – не комора знань, а світоч розуму. Усі діти не можуть мати однакові здібності. І найважливіше завдання школи – виховання здібностей».

Тож у День знань зичу всім міцного здоров’я, оптимізму, добра, щедрої долі та невичерпної жаги до знань. Вірю у невичерпний потенціал юних українців, їх нестримну творчу енергію та здатність змінити країну.

Зі святом!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.