20181205112914.jpg, фото
05 грудня 2018, 11:14

Вітання голови облдержадміністрації з нагоди Міжнародного дня волонтера

Дорогі волонтери! Щоразу, коли думаю про Вас, згадую багатьом відомий жарт. «Якщо українцям сказати, що для перемоги необхідна ядерна боєголовка, то за години дві волонтери її зберуть та привезуть. Разом із чаєм та печивом». І в цих словах насправді лише частина жарту. Адже Ваша жага безкорисно допомогти робить найбільш неймовірні речі.

На теренах нинішньої Україні допомога хворим, жебракам, вдовам та сиротам ще з часів Київської Русі була на особливому рахунку. На етапі відновлення державності у 1991 році – безкорислива праця на користь інших людей отримала друге дихання.

Однак, «вибух» у волонтерській діяльності відбувся під час Революції Гідності та після нападу агресора у 2014 році. Саме Ви, наші волонтери, у 2014 році підтримали напівзруйновану армію, допомогли її відродити та зробили важливий внесок у збереження української державності. Ми за це Вам надзвичайно вдячні.

У жодному разі не хочу применшувати важливість і тих волонтерів, котрі реалізовують різнопланові соціальні проекти, спрямовані на надання допомоги одиноким людям похилого віку, багатодітним родинам, тим, хто постраждав від торгівлі людьми, важкохворим, особам із інвалідністю та іншим вразливим категоріям населення. Допомагаючи іншим, Ви – дієте за покликом душі і разом із тим формуєте суспільну свідомість.

Шановні волонтери!

Дозвольте висловити щиру вдячність за Вашу діяльність на благо нашої держави та побажати Вам успіхів у всіх починаннях, сил та здоров’я, аби звершити ще більше добрих справ, і простого щастя! А найбільшою нагородою хай стануть сотні й тисячі вдячних людей, життя яких Ви змінили своєю увагою, небайдужістю та допомогою.

Я ж, своєю чергою, робитиму все можливе, аби підтримувати усі Ваші добрі справи й задуми!

З повагою голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.