20210217124210.png, фото
17 лютого 2021 року

Запрошуємо взяти участь у форумі регіональної цифровізації «Громада в Дії»

Міністерство цифрової трансформації України спільно з Міністерством розвитку громад та територій України, за підтримки швейцарсько-української Програми EGAP, Фонду Східна Європа організовує форум регіональної цифровізації «Громада в Дії».

Запрошуємо взяти участь у форумі працівників обласної та районних державних адміністрацій, підприємств, установ та організацій, які перебувають у сфері управління, а також представників органів місцевого самоврядування.

Слід зазначити, що робота Форуму спрямована на презентацію програми цифрової трансформації регіонів, зокрема, щодо реінжинірингу послуг процесів управління, подання заявок для отримання державної підтримки та міжнародної технічної допомоги, майбутньої програми цифрової трансформації регіонів на виконання Стратегії регіонального розвитку України.

Мова буде йти також про ефективність запровадження системи електронного документообігу, е-послуги, е-демократію та розвиток смарт-сіті. Запровадження цих інструментів спрямоване на підвищення ефективності муніципалітетів, збереження грошей платників податків, удосконалення цифрових навичок громадян та посадових осіб місцевого самоврядування.

Під час Форуму буде можливість отримати рекомендації щодо цифрової трансформації територіальних громад, поділитися досвідом з іншими громадами, стати частиною спільноти Дієвих громад, які будуть цифровими лідерами України.

Для участі у форумі необхідно зареєструватись за посиланням: https://hromada.diia.gov.ua/events/forum_25_02_2021.

Управління інформаційної політики та цифрової трансформації облдержадміністрації