Новини Волині

Зробимо все можливе, щоб в окупований Луганськ повернути святкування українського Дня міста – Президент привітав з днем міста Дніпро, Луцьк та Миколаїв

Президент Петро Порошенко під час урочистих заходів до Дня Вінниці наголосив, що сьогодні також святкують свої дні народження Дніпро, Миколаїв, Луцьк, Житомир та окупований Луганськ.

25 Book Forum: оприлюднено офіційну програму заходу

19-23 вересня у Львові відбудеться 25 Book Forum, головний культурний фестиваль України.

14-16 вересня Всеукраїнський патріотичний фестиваль «Олевська республіка» на Житомирщині

14-16 вересня пройде Всеукраїнський патріотичний фестиваль “Олевська республіка” .

Робота по виконанню Урядової програми “Доступні ліки”

Робота по виконанню Урядової програми “Доступні ліки”, відповідно до якої пацієнти з серцево-судинними захворюваннями, діабетом ІІ типу та бронхіальною астмою отримують безоплатно або з незначною доплатою лікарські засоби за рецептами лікарів, у 2018 році в області продовжується.

На Волині з професійним святом привітали спортсменів

– Ви надихаєте нас зробити все, щоб наша країна процвітала, – саме з такими словами звернулася заступник голови обласної державної адміністрації Світлана Мишковець до волинських спортсменів напередодні їхнього свята. Відбулося це під час урочистих заходів із нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту 7 вересня 2018 року у приміщенні Волинського академічного обласного театру ляльок.

9 вересня – День пам'яті жертв фашизму!

З 1962 року світова спільнота визначила кожну другу неділю вересня Міжнародним днем пам’яті жертв фашизму.

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня працівників нафтової, газової та нафтопереробної промисловості

Шановні робітники, інженери, техніки і службовці, керівники підприємств нафтової, газової та нафтопереробної промисловості!

Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Це свято мільйонів українців: як переможців та призерів на спортивних аренах світу, так і шанувальників здорового та активного способу життя.

Волинь – серед лідерів із впровадження інклюзивної освіти

Невід’ємною частиною створення Нового освітнього простору є інклюзія. Так, на Волині на початок 2018/19 навчального року інклюзивною освітою вже охоплено 475 дітей. І цей показник невпинно зростає. Адже в області активно формується мережа інклюзивно-ресурсних центрів, яка, за потребою, буде корегуватись.