Новини Волині

Оновлено програму «Доступні ліки»

З 1 квітня пацієнти, які користуються урядовою програмою «Доступні ліки», почнуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронним рецептом.

Детальніше
Працевлаштування, забезпечення житлом та «рейдерське захоплення» землі - з чим волиняни приходять на прийом до голови облдержадміністрації

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко провів черговий особистий прийом громадян. Проблеми волинян керівник найвищої виконавчої гілки влади в області слухав сьогодні, 2 квітня 2019 року.

Детальніше
Найвища врожайність кукурудзи у 2018 році – на Волині

Кукурудза - це популярна зернова, кормова і технічна культура, яка характеризується універсальністю використання і високою врожайністю.

Детальніше
На автошляху М-19 відремонтують п’ять штучних споруд

Відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 6 лютого 2019 року № 130-р, на ремонт дороги М-19 Доманово (на м.Брест) – Ковель – Чернівці – Тереблече (на м.Бухарест) спрямують понад 182 млн грн.

Детальніше
Громади Волині отримали в розпорядження майже вдвічі більше транспортного податку

Протягом першого кварталу 2019 року власники вартісних автомобілів сплатили до місцевих бюджетів 779,3 тисячі гривень транспортного податку.

Детальніше
Мінрегіон оголошує початок конкурсу «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році

Відповідно до наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 22 березня 2019 року № 78, стартує конкурс «Кращі практики місцевого самоврядування» у 2019 році для органів місцевого самоврядування всіх рівнів.

Детальніше
Олександр Савченко: Завдяки реформі децентралізації стало можливим здійснення якісних змін у житті людей

Сьогодні, 1 квітня, виповнюється п’ять років, відколи схвалили Концепцію реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

Детальніше
Грип та ГРВІ в області: показник захворюваності нижчий епідпорогу на 24%

Поступове зниження  інтенсивності епідемічної активності грипу та гострих респіраторних вірусних інфекцій (ГРВІ) спостерігається на Волині, як і в цілому по Україні.

Детальніше
1 квітня розпочинається «Сезон тиші» для диких тварин

У період масового розмноження диких тварин – з 1 квітня по 15 червня – забороняється проведення робіт та заходів, які є джерелом підвищеного шуму та неспокою.

Детальніше