Новини Волині

В облдержадміністрації розробляють сім проектів нових регіональних програм, спрямованих на розвиток Волинської області

У 2018 році в області діяли 41 регіональна цільова програма. Для 23-ох із них було передбачено бюджетні асигнування на суму близько 112 мільйонів гривень.

Детальніше
«Золото» та «бронза» волинських лижниць на чемпіонаті світу

З 8 по 26 лютого в місті Прінс-Джордж (Канада) відбувається чемпіонат світу з зимових видів спорту (УОРА, вади зору, ІІ ранг) на якому в лижній змішаній естафеті «золоту» медаль здобула волинянка Юлія Батенкова-Бауман, а в лижній відкритій естафеті «бронзову» медаль завоювала наша землячка Богдана Конашук.

Детальніше
148-а річниця від дня народження Лесі Українки: АНОНС заходів

25 лютого в Україні відзначатимуть 148-у річницю від дня народження видатної української письменниці, поетеси, перекладача, громадської діячки Лесі Українки.

Детальніше
Волинська біатлоністка здобула чергову перемогу на чемпіонаті світу Детальніше
Голова облдержадміністрації взяв участь у семінарі з питань екології, що відбувся у Львові

Сьогодні, 22 лютого 2019 року, у Львові за участі Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака відбувся семінар з питань реалізації Закону України «Про оцінку впливу на довкілля» (ОВД) та Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» (СЕО) у Західному регіоні країни. Аби поділитися досвідом Волині, до міста Лева завітав голова облдержадміністрації Олександр Савченко.

Детальніше
Монетизація субсидій – можливість навчити людей управляти послугами і енергоспоживанням, — Зубко

Курс на монетизацію субсидій – це, по суті, війна монополістам.

Детальніше
Оголошено конкурс проектів із національно-патріотичного виховання на 2020 рік

Міністерство молоді та спорту України оголосило конкурс з визначення проектів національно-патріотичного виховання, розроблених інститутами громадянського суспільства, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2020 році. Заявки прийматимуть до 14 березня 2019 року.

Детальніше
Програма «Власний дім»: 165 волинян отримали позики на будівництво у 2018 році

З 1999 року в області діє Регіональна комплексна програма підтримки індивідуального житлового будівництва на селі «Власний дім».

Детальніше
В області старувала операція «ПЕРВОЦВІТ – 2019»

Щороку з середини лютого до кінця травня у Волинській області, як і в інших регіонах України, триває масова торгівля рідкісними видами ранньоквітучих ендемічних та реліктових рослин.

Детальніше