Новини

Реорганізація Державної служби зайнятості: волинські реалії

Засіданні обласного координаційного комітету сприяння зайнятості відбулось під керівництвом заступника голови обласної державної адміністрації Світлани Мишковець сьогодні, 28 березня 2018 року.

Детальніше
На Волині розпочнуть масові перевірки щодо дотримання правил протипожежної безпеки

28 березня 2018 року, голова облдержадміністрації Олександр Савченко в терміновому порядку скликав засідання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Детальніше
Волинському Субпроекту потрібні послуги митних брокерів

Волинському Субпроекту потрібні послуги митних брокерів

Детальніше
Олександр Савченко працюватиме спільно із консультантами Світового банку

Про здобутки та проблеми говорили сьогодні, 28 березня 2018 року, під час наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Детальніше
В Україні вже незабаром запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів

Днями відбувся прес-брифінг Віце-прем`єр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванни Климпуш-Цинцадзе, де урядниця повідомила, що вже 4 квітня в Україні запрацює нова система контролю якості та безпечності харчових продуктів.

Детальніше
Весняний призов - 2018: завдання для області – 425 чоловік

У квітні розпочнеться весняний призов громадян України на строкову військову службу.

Детальніше
Триває підготовка до сесії обласної ради

Новопризначений голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко 26 березня 2018 року ініціював проведення наради за участю керівників структурних підрозділів, аби обговорити внесені до проекту порядку денного питання.

Детальніше
На Волині розпочали весняно-польові роботи

Про підготовку сільськогосподарських підприємств області до проведення весняно-польових робіт говорили сьогодні, 26 березня 2018 року, під час оперативної наради у голови облдержадміністрації Олександра Савченка.

Детальніше
Волинян попереджають про небезпеку паводків та підтоплень

На Волині остаточно розпочалася весна. Однак через різке потепління, розпочалося інтенсивне підняття води у всіх водотоках, в наслідок чого основні річки області вийшли на заплаву.

Детальніше