Новини

Працівники профтехзакладів Дніпропетровщини переймали досвід волинян

В рамках міжрегіонального співробітництва в сфері професійно-технічної освіти Волинь гостинно приймала колег із Дніпропетровщини.

Детальніше
В Україні – нові монети

27 квітня 2018 року Національний банк України ввів в обіг нові монети номіналом 1 та 2 гривні, які поступово замінять паперові банкноти відповідного номіналу.

Детальніше
Запрошення організацій, які надають послуги виготовлення друкованої продукції, до участі в тендерах у Волинській області Детальніше
Вітання голови облдержадміністрації Олександра Савченка з нагоди Дня прикордонника

Днями Президент України Петро Порошенко на честь 100-річчя української прикордонної служби прийняв рішення про зміну дати відзначення Дня прикордонника, яке відтепер святкуватимуть 30 квітня.

Детальніше
Волинська область однією з перших визначилася, які цілі сталого розвитку реалізовуватиме до 2030

Волинь та Дніпропетровщина – перші в Україні, хто адаптував визначені ООН цілі сталого розвитку людства до власних регіональних умов.

Детальніше
Біль, що не згасає: на Волині вшанували жертв Чорнобильської катастрофи

Скорботні заходи, приурочені 32-ій річниці Чорнобильської трагедії відбулися у Луцьку на Меморіалі Вічної Слави біля пам’ятника «Жертвам Чорнобильської катастрофи» сьогодні, 26 квітня 2018 року.

Детальніше
Звернення голови облдержадміністрації Олександра Савченка до річниці Чорнобильської трагедії

26 квітня 1986 р. вогонь Чорнобиля опалив землю і душі мільйонів українців, породив велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, трансформуються, але, на жаль, не зникають.

Детальніше
Проблеми ДП «Волиньторф» вивчав голова облдержадміністрації Олександр Савченко

Державне підприємство «Волиньторф» відвідав голова облдержадміністрації Олександр Савченко 24 квітня 2018 року.

Детальніше
Наповнення місцевих бюджетів: проблеми та їх рішення

За січень-березень поточного року за темпами росту фактичних надходжень загального фонду в цілому та податку на доходи фізичних осіб, зокрема, Волинь в рейтингу серед регіонів України займає відповідно 4 та 3 місця, що підтверджує стабільність ситуації у бюджеті за доходами.

Детальніше