Новини Волині

Дорогу в селі Личани почнуть ремонтувати вже цього року

Дорога Олика-Метельне-Личани на Пітушків протяжністю 3,7 кілометра потребує ремонту вже десятки років. Місцеві мешканці на чолі з головою сільської ради Оленою Кашевською куди тільки не зверталися: і до районної влади, і до обласної ради, і до депутатів.

Детальніше
Уряд надав можливість Нафтогазу знизити ціни на газ для населення

3 квітня 2019 року Кабінет Міністрів України ухвалив Постанову, яка надає можливість Нафтогазу знизити ціни на газ для населення вже з квітня 2019 року.

Детальніше
Вже незабаром на Волині планують завершити опалювальний сезон

Традиційно, опалювальний сезон в Україні триває з 15 жовтня по 15 квітня. Разом із тим, його тривалість коригують відповідно до змін у кліматі.

Детальніше
На фінансування пенсій у квітні поточного року в області спрямують майже 743 млн грн

2 квітня 2019 року розпочали фінансування пенсій за квітень поточного року.

Детальніше
Уряд розширює регулювання цін на ліки

На засіданні Уряду 3 квітня ухвалено низку рішень, спрямованих на зниження цін на ліки. Це черговий крок Уряду для забезпечення громадянам можливості отримувати доступне лікування.

Детальніше
За минулу добу в області зафіксували вісім пожеж в екосистемах

Недотримання правил пожежної безпеки та необережне поводження з вогнем, зокрема навмисне підпалювання сухої трави у більшості випадків призводить до загоряння торфовищ, лісової підстілки, лісу та сміттєзвалищ.

Детальніше
Для Волині погодили перелік об’єктів ремонту доріг місцевого значення

Незабаром в області на повну запрацюють дорожники. Цьому сприяє як погодні умови, так і завершення підготовчих робот для початку ремонту доріг.

Детальніше
Оновлено програму «Доступні ліки»

З 1 квітня пацієнти, які користуються урядовою програмою «Доступні ліки», почнуть отримувати ліки від серцево-судинних захворювань, діабету другого типу та бронхіальної астми за електронним рецептом.

Детальніше
Працевлаштування, забезпечення житлом та «рейдерське захоплення» землі - з чим волиняни приходять на прийом до голови облдержадміністрації

Голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко провів черговий особистий прийом громадян. Проблеми волинян керівник найвищої виконавчої гілки влади в області слухав сьогодні, 2 квітня 2019 року.

Детальніше